Logo

Apple IPhone 7 Gold 32 Gd kako nov

Број на оглас: 3168443 | Објавен на: 19.02.2019, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 7

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 250 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen e od svajcarija nov,koristen e edna godina
nema nitu edna grebnatina na nego.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ALEX

Потврден огласувач