Logo

Crimp klesta 0.2-6mm

Број на оглас: 3168460 | Објавен на: 11.09.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.350 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Novi crimp klesti do 6mm
Komplet papuci 460br. 380den.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Stojanco

Потврден огласувач