Logo

VELOSIPED!!!26gumi...

Број на оглас: 3168498 | Објавен на: 17.02.2019, 18:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba...

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач