Logo

NIKE GB ORIGINALI

Број на оглас: 3168507 | Објавен на: 19.02.2019, 00:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Блузи

Големина: XL

Боја: Други

Цена: 1.000 МКД
1.200 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Nike xl GB 3xxl GB 400 den

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач