Logo

VW TOURAN 2.0TDI SAEMSKI MODEL

Број на оглас: 3168536 | Објавен на: 16.02.2019, 02:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 7.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-VW TOURAN 2.0TDI REGISTRIRAN DO 8 MESEC 2019 SO ZELEN KARTON I GODISNA VINETKA ZA BG
-SERVISIRAN PRED 2000 km
- SAEMSKI MODEL SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
- 7 SEDISTA
-FABRICKI ZATEMNATI STAKLA
- REALNI KM SO SERVISNA KNISKA
INFO - 070 239 440

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач