Logo

Passat tdi 1.9 90 ks

Број на оглас: 3168574 | Објавен на: 12.02.2019, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima elektrika na stakla novo ozvucenje nov enterier nema korozia maglenki kuka smeneta prednica zadnica amortizeri kompletno servis na motor . 5.5 li/ 100 km potrosuvacka .potrebno e farbanje

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Sead

Потврден огласувач