Logo

Izrabotka Termo Fasadi Malter Glet

Број на оглас: 3168583 | Објавен на: 07.08.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna izrabotka na Fasadi, Termo Fasadi, Malterisuvanje, Gletovanj so nas i vash material po solidni ceni.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Fasadi