Logo

New Swiss DELL&HP 🇨🇭 HP i3 4GB RAM 500GB Disk 🇨🇭

Број на оглас: 3168618 | Објавен на: 23.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 9.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


New Swiss 🇨🇭 HP i DELL i3 4GB RAM 500GB Disk 🇨🇭
Нови количини A Class Refurbished бренд компјутери со лиценциран Windows 7 и моќни i3 процесори од 9.500 денари .....HP i DELL Swiss Made Tower куќишта - Голем избор i novi kolicina za 2019 na 22inch HP i Philips Monitori, одлични цени, ограничени количини...INFO: 071 805 246

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 SWISS PC

Потврден огласувач