Logo

ZLATEN BROJ 074 747 797

Број на оглас: 3168710 | Објавен на: 15.02.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ZLATEN BROJ NA TELEKABEL POGODEN ZA BIZNISMENI,FIRMI.Cena po dogovor Telefon za kontakt 079 242 731

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mobilen

Потврден огласувач