Logo

ALCATEL POP 3 (5'5) EXTRA NAJEVTINA CENA!!

Број на оглас: 3168738 | Објавен на: 18.02.2019, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: pop 3 5'5

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2.000 МКД
2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Alcatel Pop 3 5'5 inchi so golem ekran crna boja duos so 2 sim..extra najniska cena za kes 2000 denari,za poevtino ne se javuvajte!!!
slikite se od telefonot

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Maskot_Mobile

Потврден огласувач