Logo

klima za frami na voda

Број на оглас: 3169053 | Објавен на: 19.04.2019, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


klima za farmi na voda trosi 300vati struja na saat kapacitet edna zadovoluva 120m2
071713521

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 koste

Потврден огласувач