Logo

SUZUKI SWIFT 1.3 95KS 2010 98000KM

Број на оглас: 3169058 | Објавен на: 14.02.2019, 00:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Suzuki Swift 2010 1.3benz 95ks 98000km so servisna od swiss Komandi na volan El prozor El retrovizori Extra vozilo 075390333

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач