Logo

Се продаваат садници

Број на оглас: 3169069 | Објавен на: 09.02.2019, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат садници (кајсии) од сортата Аурора
Цена 80 денари
Тел 070423582
Стојан с. Манастирец Росомам

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 Igor