Logo

Odlicna kola za vo grad so mala potrosuvacka!!

Број на оглас: 3169181 | Објавен на: 18.02.2019, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 5

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba bez nikakov vlog vo nea. Imam dosta i rezervni delovi za nea. Za po detalni informacii na 077524996.... 077524996... 077524996... 077524996!!

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач