Logo

Audi A4 registirano cela godina so zelen karton

Број на оглас: 3169191 | Објавен на: 14.02.2019, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: По Договор
4.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 registirano so zelen karton ful oprema zatemneni stakla so ates napraveno komplet servis pred 20 iljadi smeneto korpa lamela i zamaec,rebres kais vodna pumpa
Zvonete na viber ne sam vo mk 078 316 572

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач