Logo

Aluminski bandasi Audi a3

Број на оглас: 3169244 | Објавен на: 14.08.2019, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 aluminski bandasi R15 izvadeni od audi a3 so 3 zdravi gumi.
Podetalni informacii na 075-225-354

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  Miki

Потврден огласувач