Logo

SCANIA 124 L 470

Број на оглас: 3169256 | Објавен на: 25.06.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Scania 124L 470. Kompletno farbana, gumi novi, motor smenet so 300000 km, top sostojba, garancija!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач