Logo

SUZUKI GRAND VITARA / 4X4 / 1,9

Број на оглас: 3169356 | Објавен на: 24.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Цена: 8.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUZUKI GRAND VITARA 4X4 / 1,9

-Регистриран до 10/2019 + зелен картон;
-Комплетно сервисиран (02/2019);
-Електроника на стакла, врати со централно отклучување;
-5 врати;
-5 брзини;
-Команди на волан;
-Темпомат;
-Греач на седишта;
-Клима;
-Радио;
-ABS, ESP;
-Кука;
-Кровна багажна оригинална конструкција;
-ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА-

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач