Logo

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2007 GOD. 🇮🇹

Број на оглас: 3169400 | Објавен на: 21.02.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA D 1.3 CDTI UVEZENA OD ITALIJA. PLATENO SE DO REGISTRACIJA.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач