Logo

FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 GOD. 🇮🇹

Број на оглас: 3169409 | Објавен на: 18.04.2019, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 GOD.
-UVOZ ITALIJA 🇮🇹.
-FULL OPREMA :KLIMA, ABS, SRS, PROZORI NA STRUJA, CENTRALNO SO 2 KLUCA, FABRICKO CD SO KOMANDI NA VOLAN, 100% PRVA FARBA, 100%ORIGINALNI KM.
- PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
💶3000💶
071251474

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач