Logo

Zacuvan avtomobil

Број на оглас: 3169419 | Објавен на: 21.02.2019, 06:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 3.799 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo mnogu dobra sostojba i dosta zacuvana.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач