Logo

Opel corsa

Број на оглас: 3169468 | Објавен на: 18.02.2019, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 900 €
999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel cosra 1.2 benzin dobro socuvana motor mina karoserija grom stegnata mnogu so novi 4 gumi,cd ,tehnicki ispravna celosno..istecena registracija tablici odjaveni..

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач