1 / 1
Kabell
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 17:49

Куманово / Куманово

Prodavam kabell za struja 4×f 70 -55metra dollg.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава / Можна е замена од:

Xxxxx
Потврден огласувач
070501189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам