Logo

Se prodava imt542 obratacka I kosacka Krone

Број на оглас: 3169511 | Објавен на: 15.02.2019, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava imt 542 1990 godina so hidroulicen volan vo odlicna sostojba 1 gazda, isto taka I obratacka I kosacka Krone odlicno socuvan site zaedno za 3600 evra-za posebno javete se na 075341259

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач