Logo

Izrabotka na Gips karton i Abrit

Број на оглас: 3169622 | Објавен на: 02.06.2020, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na gips karton tavani pregradni dzidovi abrit gletuvanje belenje opsivki i ostanato

kontakt tel: 078-435-114
kontakt tel: 078-435-114
kontakt tel: 078-435-114

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач