Logo

FORD GALAXY 1.9 TDI 116KS.6BRZ 2001 GOD.

Број на оглас: 3169654 | Објавен на: 15.02.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ord galaxy 1.9 tdi 116KS.6BRZ 2001 god. Redovno servisiran, full oprema se funkcionira do kopce, registriran so zelen karton.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач