Logo

SAMSUNG J3 2017 CRN,EXTRA CENA ZA KES!!

Број на оглас: 3169736 | Објавен на: 18.02.2019, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: j3 2017

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.500 МКД
3.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy J3 2017 crn,raboti na site mrezi (neverlock},potpolno ispraven..extra najevtina cena 3500 den za kes!.za poevtino ne se javuvajte.slikite se od telefonot

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Maskot_Mobile

Потврден огласувач