Logo

Prodavam seat ibica

Број на оглас: 3169741 | Објавен на: 04.06.2020, 05:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam seat ibica na mk tabli ili menuvam za traktor ili baliracka so doplata 077830650

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач