Logo

Opel astra f

Број на оглас: 3169862 | Објавен на: 19.10.2019, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel astra f benzin 1.4. 60kw
Registrirana do 06.20
Vo odlicna sostojba

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  mujo

Потврден огласувач