Logo

se prodava aprilia skarabelo vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3169964 | Објавен на: 16.09.2019, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2014

Модел: Skarabelo

Километри: 5000

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


kontakt broj
076220240 mozna zamena za kola so moja doplata

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач