Logo

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 2010 god.

Број на оглас: 3170029 | Објавен на: 17.03.2019, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 1.9 tdi 105ks
Realna kilonetraza 189000 km so servisna kniska
Full oprema
Klimatronik
Greaci na sedista
El.naprozori i retrovizori
Orginal radio so navigacija
Zatemneti stakla so ats

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач