Logo

Se prodava lucerka луцерка јонџа

Број на оглас: 3170179 | Објавен на: 26.03.2019, 00:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 МКД

Категорија: Храна и готвење / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава квалитетна и сочна луцерка која е протеинска култура за оддржливо сточарско производство.
Цена: 9ден/1кг

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач