Logo

KODA Subwoofer Aktiv

Број на оглас: 3170264 | Објавен на: 12.02.2019, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Тоа функционира добро .. Треба да го поврзете на линија L R со Y кабел. Сличен вуфер е 50 евра.Кабелот за напојување не е вклучен.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 mdrky