Logo

COMFORSER ZA LADA NIVA

Број на оглас: 3170321 | Објавен на: 12.04.2019, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


185 75 16c za lada niva
2800 den

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач