Logo

Kako nov Full pack

Број на оглас: 3170333 | Објавен на: 10.02.2019, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy s8

Боја: Silver

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 310 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kako nov bez niedna grebnatinka 64gb uste 4 meseci garancija

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 negotino