1 / 10
OPEL CORSA 1.0I =BALKANAUTO CARS=
1 €
15.02.2023 10:05

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A1S-tronic sportback 1.6TDI 90KS Euro5=BALKANAUTO CARS=

1 €

FIAT GRANDE PUNTO 1.2I GPL =BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам