Logo

PC - Gaming Konfiguracija

Број на оглас: 3170434 | Објавен на: 15.02.2019, 08:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 270 €
300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплет конфигурација. Користена за гејминг. Солидно сочувана.
Процесор: Intel i3 - 4130 3.4 GHz
Рам Меморија: 4GB
Графичка картица: nVIDIA GeForce 650 GTX 2GB
Хард Диск: 500 GB
ЦД Ром: DVD RW LG

На него има инсталирано Windows 7 64bit - лиценциран

Погоден за: CS:GO, GTA V, FORTNITE, PES 2018...

Достава по карго до секој град/село.
Контакт: 070248421

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач