Logo

Renault Clio 1.4 celo ili na delovi

Број на оглас: 3170445 | Објавен на: 15.02.2019, 07:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e bez dokumenti.2000god.4 novi gumi

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач