Logo

Salomon Men's Kaïpo CS Waterproof 2 Snow Boot

Број на оглас: 3170469 | Објавен на: 17.02.2019, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 43

Боја: Црна

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Salomon zimski obuvki, komeni mi se na podarok no mi se mali i zatoa gi proavam, noseni se samo ednas!!
Golemina: 43,1/3

https://www.amazon.com/Salomon-Mens-Ka%C3%AFpo-CS-Waterproof/dp/B01N5JJ08V

https://www.salomon.com/en-int/shop-emea/product/kaipo-cs-wp-2.html#848=9582

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 N

Потврден огласувач