Logo

Nova futrola za Samsung J6 Plus

Број на оглас: 3170498 | Објавен на: 16.04.2019, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Вид на оглас: Се продава


Футрола за Samsung J6 Plus
Футролата е нова не користена воопшто како што се гледа од сликата, оти е стигната по грешка од "ebay", па затоа сега ја продаваме поволно, за само 300 ден. Ве молам вртете исклучиво на овој број: 077/886-753 ; 077/886-753

 Кратово

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач