Logo

IPhone 6s plus novv

Број на оглас: 3170587 | Објавен на: 17.02.2019, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Apple

Модел: 6s plus

Боја: Roségold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 15.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iPhone 6s plus telefonot e kako nov nevrolock mnogu malku upotrebuvan se besprekorno funkcionira 16gb memorija nema ni Edna grepka sleduva so full pakovanje moze da se vidi po slikite tel e kako nov zvonete na 072213538

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ivan

Потврден огласувач