Logo

СТАН во Св.Николе

Број на оглас: 3170663 | Објавен на: 18.05.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 1 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Св. Николе на ул. Пионерска бр.53. Станот е во зградата наспроти црквата во центарот на градот. Нова градба, енергетски ефикасна, наместен.
Цена на лице место.

Барајте на viber +40756534588

Инфо 070/23-99-45 Дејан Стојчевски
Инфо 070/23-99-45 Дејан Стојчевски
Инфо 070/23-99-45 Дејан Стојчевски

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Dejan