Logo

Roletna

Број на оглас: 3170735 | Објавен на: 14.02.2020, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Roletna Nova 1.1*2.0 m S3 prodava

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач