Logo

Fiat 126p peglica

Број на оглас: 3170814 | Објавен на: 11.02.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 126

Година: 1989

Гориво: Бензин

Километри: 55000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 23 kw / 31 ks

Цена: 200 €
299 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peglice od prv gazda prva boja ispravno komplet so bromiran motor..cenata e fiksna za poeftino ne zvoni

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач