Logo

Toshiba Satellite C670 PERFEKTEN I3 6 giga RAM

Број на оглас: 3170912 | Објавен на: 15.02.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Toshiba

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 6 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 17 инчи и поголеми

Цена: 9.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e zver so 6giga ram 500giga hard disk,dvd rezac golem Ekran 17inh i3 mnogu brz procesor plus Ima instalirano windows 10 so licenca MOBILEN 079 242 731

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mobilen

Потврден огласувач