Logo

Mercedes C 200 2004

Број на оглас: 3170940 | Објавен на: 17.04.2019, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top Sostojba,

Redovno servisiran
Registriran do 21.07.3019 so zelen karton
Novi zimski gumi kupeni ovaa sezona + 4 letni gumi.

Moze da go proverite kade sakate.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Zirap Ademi

Потврден огласувач