Logo

Prodavam samsung galaxy s3 frontier

Број на оглас: 3170985 | Објавен на: 14.10.2019, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


Prodavam koristen samsung galaxy s3 frontier so orginal full pakovanje

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Bojan

Потврден огласувач