Logo

245 70 16 COMFORSER DzIPOVSKA 3800 DEN

Број на оглас: 3171005 | Објавен на: 11.04.2019, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


COMFORSER M+S 245 70 16. 3800 DEN
TEL.078 361 650
PRAKAME PO KARGO VO SEKOJ GRAD

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач