Logo

Delovi za frontera 2.0 benzin

Број на оглас: 3171097 | Објавен на: 11.02.2019, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 1997

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваDolna pumpa kumplug
Bombina so kabli
Kapacki za predniot
Nadvoresna benzinska pumpa
Maf senzo dva

Plinski ured dizna sistem

  Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

  boris

Потврден огласувач