Logo

Kukja so golemo dvorno mesto

Број на оглас: 3171167 | Објавен на: 19.10.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 125 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Нема

Дворна површина: 1170 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1974

Година на реновирање: 1974

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: S. Krklino

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata se sostoi od podrum 80m2
Sprat 125m2
Pomosni prostorii 40m2
Furna so pomosna prostorija 25m2
Dvor 1170 m2
Voda struja bunar so hidrofor


Tel za kontakt. 078737019

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач